Sohbet Nasıl Edilir | SiberAsk.Net - Sohbet, Chat, Muhabbet Odaları

Ana Sayfa > Sohbet Odaları > Sohbet Nasıl Edilir

Sohbet Nasıl Edilir

Sohbet Etmek
Maslow’un İhtiyaçlar Hiyerarşisine göre 5 temel ihtiyacımız bulunmaktadır. Bu ihtiyaçlarımız sırasıyla en alttan en üste olmak üzere: Fizyolojik ihtiyaçlar, güvenlik ihtiyaçları, ait olma ve sevgi ihtiyaçları, değer ihtiyaçları, kendini gerçekleştirme ihtiyaçlarıdır. 3.sırada yer alan ait olma ve sevgi ihtiyaçlarına göre: İnsanlarla ilişki kurmak bizim en temel ihtiyaçlarımızın arasında yer alıyor. Günümüzde değişen ve gelişen dünyayla ve internetin çok fazla yaygınlaşmasıyla insanlarla birçok alternatif kanallarla ilişki kurup, sohbet edebiliyoruz. Bu alternatif kanalların başında sosyal medya gelmekle birlikte, sohbet siteleri de bunların arasında yer alıyor. Muhabbet odaları online sohbet sitesi ile birçok arkadaş edinebilir ve bu arkadaşlarla birlikte vaktinizi daha eğlenceli ve keyifli hale getirebilirsiniz. Bizim Mekan genç, yaşlı demeden herkesin erişim sağlayabildiği yaş sınırının olmadığı sohbet platformudur.

Online Muhabbet Hakkında
Mobil sohbet bir tıkla kayıt özelliğiyle oldukça kolay olmakla birlikte tamamen ücretsiz bir platformdur. Muhabbet odaları hem akıllı cep telefon hem de masaüstü- dizüstü bilgisayar desteği bulunmaktadır. Her ikisine de erişim sağlanabildiği için akıllı cep telefonlarınızdan ve dizüstü-masaüstü bilgisayarlarınızdan da giriş yapabilirsiniz. Sohbet platformunda birçok kural bulunmaktadır. Bu kurallara uyduğunuz sürece Dünyanın istediğiniz yerinden, istediğiniz kişiyle sohbet edip, ilişki kurabilirsiniz. Kurallara uymadığınız takdirde kayıt olduğunuz nickiniz iptal edilecektir. Kurallara uyduğunuz takdirde ise sohbet sitemizde saat ve gün ayrımı bulunmaksızın her yaştan kişilerle sohbet etme keyfini yakalayabilirsiniz. Yapmanız gereken sadece bir kullanıcı adı belirleyip sohbete giriş yapmak

Online Sohbet Kuralları
1-Skype adresi ya da telefon numarası vermek tamamen yasaktır.
2-Erkek ya da kadın fark etmeksizin küfürlü, argo konuşmak tamamen yasaktır.
3-Uygunsuz görüntü paylaşmak kesinlikle yasaktır.
4-Devlet büyüklerine küfür etmek tamamen yasaktır.
5-Siyasi parti propagandası yapmak tamamen yasaktır.
6-Kişisel bilgilerin paylaşımı tamamen yasaktır.
7-Karşı tarafı rahatsız etmek tamamen yasaktır.
8-Aynı mesajı defalarca yazmak spam sebebidir. Bu yüzden, aynı mesaj yazılması yasaktır.

Yukarıda verilen kurallara uymanız halinde sizler de birbirinden farkı insanlarla kolayca iletişim kurun ve yenliklere kapınızı aralayın nickinizi belirleyin ve tek tıkla sohbete katılın.

Etiketler: , , , , ,

Yorumlar (5 Yorum)

    Kalitesinden ödün vermeyen bir sohbet sitesi sohbetin nasıl yapıldığını bilen insanların oluşturduğu bir grup teşekkürler.

    Oldukça keyifli ve eğlenceli bir web sitesi hep birlikte zevkli dakikalar geçiriyoruz sizlerde aramızda görmekten mutluluk duyarız

    sohbet etmenin kurallarını ve tanımını yapmanız gerçekten çok hoş başarılarınızın devamını diliyorum.

    Sohbet edebilmenizi yardımcı olabilecek güzel ve hoş bir site gerçekten başarılar dilerim

    İletişim kurallarını ve nasıl sohbet edinilmesi gerektiğini anlatan muhteşem bir yazi

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Sohbete Bağlan

Dilediğiniz zaman istediğiniz her yerden sizde anında sohbete bağlanın.

*Türkiye'nin en iyi sohbet ve chat odasına hoş geldiniz.

SiberAsk.Net – Sohbet, Chat, Muhabbet Odaları – Sohbet Nasıl Edilir